De IJskuip
Boeoe....ren Softijs! Ambachtelijk gemaakt; dat is Twentsiliaans genieten bij De IJskuip!
Schep- en softijs en eigengemaakte koffie op het boerenerf bij De IJskuip in Denekamp! Dat wil je toch na een heerlijk fietstochtje langs het kanaal Almelo-Nordhorn.
Binnen kun je gezellig zitten. Bij mooi weer is het nog lekkerder om op het terras je ijsje te eten. Uitzicht op het water en de koeien, kalfjes, kippen en varkens. Op het boerenerf is altijd wat te doen, de varkens en de kippen worden gevoerd of de koeien worden gemolken.
Wist je dat IJskuip 2.0 gevestigd zit bij Anker Bar & Food in Saasveld? Ze hebben een ruim terras – met uizicht op de grote speeltuin. Ideale pauze plek voor een lekker fietstochtje.
Voor meer informatie klik je via de roze button door naar de website.
We hebben nog meer heerlijke ijssalons en snoep-en taartenwinkels voor je verzameld. Kijk hiervoor in onze categorie Uit Eten!
De Ijskuip
Schotbroekweg 2
7591 ND Denekamp
Openingstijden
Als het weer het toelaat is De IJskuip vanaf het eerste weekend
van maart geopend op:
dinsdag t/m zondag: 11:00 – 21:00
maandag: gesloten
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?
De Museumfabriek is een echt familiemuseum waar de toekomst wordt ontdekt!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Enschede
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Enschede, een tof gezinsuitje!
Pony vakantieochtenden
Kom gezellig naar Ponystal Banjer om een ochtendje te poetsen, te leren mennen of voltigeren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 schattige herfstdieren knutselen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!