Zwembad Dorper Esch
Heerlijk met de kids zwemmen in zwembad Dorper Esch in Denekamp!
Zwembad Dorper Esch is een echt familiebad. Ze hebben maar liefst 3 verwarmde baden:
- wedstrijdbad, 27 graden
- recreatiebad, 31 graden
- extra warm bad van 33 graden
Gezellig en veilig zwemmen voor de allerkleinsten kan in het peuterbadje met mini-glijbaantje.
Bij mooi weer kun je heerlijk vertoeven op het buitenterras en ligweide. Voor de kleintjes is er buiten een peuterbad.
Wist je dat ze wel eens schuimpartys geven? Hoe gaaf is dat! Dit, en nog veel meer andere activiteiten en lessen vind je op de website. Klik op de roze website button.
Tip: Wil je op de hoogte blijven van alle leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Dorper Esch
Molendijk 14
7591 PT Denekamp
Openingstijden
Zie website voor de actuele openingstijdenPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
10x Kidsproof Haaksbergen
Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!