Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op avontuur!

Op zoek naar avontuur en speelplezier? Dat kan bij Erve Brooks in Gelselaar!

Er is hier van alles te beleven! Voor jong en oud, binnen als buiten.

In de binnenspeeltuin kunnen de kleintjes tot 4 jaar kunnen zich heerlijk vermaken in de ‘Hooiberg’. Voor de kids van 4 – 12 jaar is er de ‘Steltenberg’ met drie verdiepingen en overdekte ruimtes. De speeltuinen zijn voorzien van allerlei gave speeltoestellen voor nog meer speelplezier.

Ben je meer van het avontuur? Ga dan het Avonturenpad op. Dit pad van ongeveer 2km loopt door weilanden en singels met onderweg hindernissen, spelletjes en een wilgendorp. Kinderen mogen alleen onder begeleiding van een volwassene het pad lopen.

En wil je écht eens wat anders, kies dan voor het Blotevoetenland. Een stuk land waar je heerlijk op je blote voeten kunt lopen over diverse ondergronden. Ook is er een riviertje met een klein een meertje waar de kids lekker kunnen spelen. Hoe leuk is dat!

Trek gekregen van al die spanning en het avontuur? Bij Erve Brooks hebben ze ook een gezellige pannenkoekenboerderij. Neem een kijkje op de website voor alle informatie en mogelijkheden. Klik door via de roze button.

Tip: Schrijf je vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief. Zo blijf je op de hoogte van de leukste uitjes en activiteiten in Twente!

Erve Brooks

Broekhuisdijk 5

7275 CB Gelselaar

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website voor alle informatie
Mail direct

Mail direct naar Erve Brooks

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Scouting clubs in Twente

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief