Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sprokkeltocht

Ga op ontdekkingstocht over vergeten boerenpaden bij Fruitboerderij 't Duvelshofke!

Wie houdt er niet van een stevige wandeling door het bos of een ontdekkingstocht over vergeten boerenpaden? Tijdens deze wandeling gecombineerd met van af en toe een sprokkelstop is er voldoende gelegenheid om stil te staan bij de natuur en te beleven wat de natuur ons te bieden heeft.

Met een routekaart en wat aanwijzingen vind je de weg door dit mooie stukje Twente. Onderweg staat op een beschut plekje een paar hapjes en drankjes, verstopt in een mand (die nog wel gevonden moet worden!). Na afloop mag een bakje fruit of bosje bloemen (dat op dat moment rijp is) geplukt worden. Als er geen fruit of bloemen te plukken zijn, is er een alternatief product uit de winkel.

Tip: je kunt hier in de zomer heerlijk zelf fruit plukken met de kinderen

Voor meer informatie over de ontdekkingstocht en de pluk momenten klik je via de roze button door naar de website.

We hebben nog meer leuke uitjes voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!

Fruitboerderij 't Duvelhofke

Duivelsdijk 21

7574 PB Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs € 5,- per kind
€ 7,50 per persoon vanaf 12 jaar
Mail direct

Mail direct naar Fruitboerderij 't Duvelhofke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Gamestate Enschede: actie en fun voor het hele gezin

Hét indoor uitje voor kids en ouders die van actie houden

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Enschede tijdens de meivakantie?

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

Kom samen tuben

Pret gegarandeerd! Kom naar Vallei 53 en glij de 100 meter lange stoere baan af op een rubberen band.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!

Driewerf hoera, het is weer Koningsdag!  Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?

16 tips voor een toffe meivakantie in Twente

Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief