Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Grensbelevenis

Kom fietsen, wandelen en spelen rondom Top Dreiland, op de grens van Nederland en Duitsland.

De routes rondom TOP Driland verbinden de steden Gronau, Losser en Bad Bentheim met elkaar. Volg de routes en ontdek de omgeving met het recreatiegebied Dreiländersee, langs molens en oude herenboerderijen.

In Gronau laat het Rock’n’Popmuseum van zich horen, in Gildehaus nodigt het Otto-Pankok-Museum gasten uit voor een bezichtiging; winkelstad Enschede lonkt niet alleen met zijn shoppingaanbod, maar ook met zijn oude stadskern en het Rijksmuseum Twenthe. Naast de Ostmühle in Gildehaus kunnen hobbybakkers hun eigen steenovenbrood bakken.

Voor een koele duik: het recreatiegebied Dreiländersee heeft waterratten én natuurliefhebbers evenveel te bieden. Kijk voor alle tips in deze omgeving op de website via de roze button!

Meer leuke zwembaden en strandjes vind je in onze categorie Zwemmen & Strandjes!

Grensbelevenis

Gildehauser Straße 350

48599 Gronau (Westfalen)

Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief