Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Grensbelevenis

Kom fietsen, wandelen en spelen rondom Top Dreiland, op de grens van Nederland en Duitsland.

De routes rondom TOP Driland verbinden de steden Gronau, Losser en Bad Bentheim met elkaar. Volg de routes en ontdek de omgeving met het recreatiegebied Dreiländersee, langs molens en oude herenboerderijen.

In Gronau laat het Rock’n’Popmuseum van zich horen, in Gildehaus nodigt het Otto-Pankok-Museum gasten uit voor een bezichtiging; winkelstad Enschede lonkt niet alleen met zijn shoppingaanbod, maar ook met zijn oude stadskern en het Rijksmuseum Twenthe. Naast de Ostmühle in Gildehaus kunnen hobbybakkers hun eigen steenovenbrood bakken.

Voor een koele duik: het recreatiegebied Dreiländersee heeft waterratten én natuurliefhebbers evenveel te bieden. Kijk voor alle tips in deze omgeving op de website via de roze button!

Meer leuke zwembaden en strandjes vind je in onze categorie Zwemmen & Strandjes!

Grensbelevenis

Gildehauser Straße 350

48599 Gronau (Westfalen)

Toon op kaart

Meer inspiratie

Tetem codeer workshops

Hoe zet je een robotje in beweging? Leer het bij de codeer workshops bij Tetem!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Kleuterbios: Dikkie Dik 2

Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Enschede!

Nationale Voorleesdagen

De Nationale Voorleesdagen zijn weer van start gegaan. Lees het Prentenboek van het Jaar voor!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

IJsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief