Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad Ruurlo

Zet je rode puntmuts op en ga mee met Wouter Kabouter!

Het kabouterpad is speciaal voor kinderen van 2 t/m 6 jaar en is 1,5 kilometer lang. Houten paaltjes in de vorm van kabouters wijzen de weg. Onderweg kunnen de kinderen allerlei spelletjes doen en leren ze van alles over de natuur. En over kabouters natuurlijk!

Het boekje ‘Op pad met Wouter Kabouter’ en de kaboutermuts zijn tijdens openingsuren te koop bij De Heikamp of VVV Ruurlo.

Wat is er nou lekkerder dan een heerlijke pannenkoek na alle nieuwe ontdekkingen op het kabouterpad? Ga dan naar Pannenkoekenboerderij De Heikamp.

Klik voor meer informatie op de rode websitebutton.

Tip: houd onze Uitagenda in de gaten voor de coolste activiteiten!

De Heikamp

Hengeloseweg 2

7261 LV Ruurlo

Openingstijden april - november: dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uur
november - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Heikamp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kom samen tuben

Pret gegarandeerd! Kom naar Vallei 53 en glij de 100 meter lange stoere baan af op een rubberen band.
Nieuw

Gamestate Enschede: actie en fun voor het hele gezin

Hét indoor uitje voor kids en ouders die van actie houden

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Enschede tijdens de meivakantie?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16 tips voor een toffe meivakantie in Twente

Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 April is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Alle koningsdag vieringen in Twente op een rijtje!

Driewerf hoera, het is weer Koningsdag!  Maandag 27 april kleurt Twente weer oranje. Vrijmarkten, optredens van grote én kleine artiesten, foodtrucks, spektakel en gezelligheid. Er is echt ontzettend veel te doen, waar gaan jullie naar toe?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief