Kabouterpad Ruurlo
Zet je rode puntmuts op en ga mee met Wouter Kabouter!
Het kabouterpad is speciaal voor kinderen van 2 t/m 6 jaar en is 1,5 kilometer lang. Houten paaltjes in de vorm van kabouters wijzen de weg. Onderweg kunnen de kinderen allerlei spelletjes doen en leren ze van alles over de natuur. En over kabouters natuurlijk!
Het boekje ‘Op pad met Wouter Kabouter’ en de kaboutermuts zijn tijdens openingsuren te koop bij De Heikamp of VVV Ruurlo.
Wat is er nou lekkerder dan een heerlijke pannenkoek na alle nieuwe ontdekkingen op het kabouterpad? Ga dan naar Pannenkoekenboerderij De Heikamp.
Klik voor meer informatie op de rode websitebutton.
Tip: houd onze Uitagenda in de gaten voor de coolste activiteiten!
De Heikamp
Hengeloseweg 2
7261 LV Ruurlo
Openingstijden
april - november: dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uurnovember - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!
Fabelwezens
In de museumtuin van Natura Docet komen deze zomer wel 18 fabelwezens tot leven!
Expeditie Twente
Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!