Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Eckberge

Een leuk dagje spelen bij Hof van Eckberge maak je compleet met een bezoek aan de kinderboerderij!

Ontdek de dieren uit Noord- en Zuid Amerika en Australië in de kinderboerderij van Hof van Eckberge in Eibergen. Net buiten Twente in de Achterhoek, maar te leuk om niet te vermelden. 

In de kinderboerderij is altijd wat te zien, doen en beleven. Wat te denken van prachtige prairiehondjes en walibi’s die je nog nooit van zo dichtbij hebt kunnen zien. Zij begroeten je graag! Het belevingspad voert je langs het groene en bloemrijke buitenterrein en alle verschillende dieren.

Op diverse plaatsen staan voederautomaten met diervoer. Zo wordt je meteen beste vriendjes en kun je ze van wel heel dichtbij bekijken. Bij de dierenverblijven staan displays met allerlei informatie. Een leuk en leerzaam uitje in de kinderboerderij.

Nog leuker: doe een dierenspeurtocht. Er zijn verschillende tochten, die aansluiten bij de leeftijd van de kids. De vragen leiden ze door de kinderboerderij. Spelenderwijs vinden ze de antwoorden.

Een echte aanrader, want naast de dierentuin heb je hier ook meerdere indoor & outdoor speelterreinen. Sla de bistro ook niet over! Ontzettend leuk als onderdeel van kinderfeestjes en schoolreisjes. Klik voor meer informatie via de roze button door naar de website.

Tip: op de hoogte blijven van alle leuke uitjes in Twente? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Hof van Eckberge

Lintveldseweg 1a

7151 NK Eibergen

Openingstijden Openingstijden voor actueleopeningstijden zie website / Prijs Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Hof van Eckberge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Brandweermuseum Rijssen

Internationaal Brandweermuseum Rijssen heeft een wereldwijde collectie brandweerartikelen!
Korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

De Museumfabriek is een echt familiemuseum waar de toekomst wordt ontdekt!

Boerenpicknick

Belevenisroute op de boerderij met picknick voor jong en oud vol lokale lekkernijen!

Bistro de Oale Ste

Heerlijk eten en spelen op de Sallandse Heuvelrug

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

1 april! 10 tips om je kind in de maling te nemen

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

Lente: 10x leuke dingen om thuis te doen

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag bij jullie thuis echt niet ontbreken in het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hebben wij 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief