Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Eckberge

Een leuk dagje spelen bij Hof van Eckberge maak je compleet met een bezoek aan de kinderboerderij!

Ontdek de dieren uit Noord- en Zuid Amerika en Australië in de kinderboerderij van Hof van Eckberge in Eibergen. Net buiten Twente in de Achterhoek, maar te leuk om niet te vermelden. 

In de kinderboerderij is altijd wat te zien, doen en beleven. Wat te denken van prachtige prairiehondjes en walibi’s die je nog nooit van zo dichtbij hebt kunnen zien. Zij begroeten je graag! Het belevingspad voert je langs het groene en bloemrijke buitenterrein en alle verschillende dieren.

Op diverse plaatsen staan voederautomaten met diervoer. Zo wordt je meteen beste vriendjes en kun je ze van wel heel dichtbij bekijken. Bij de dierenverblijven staan displays met allerlei informatie. Een leuk en leerzaam uitje in de kinderboerderij.

Nog leuker: doe een dierenspeurtocht. Er zijn verschillende tochten, die aansluiten bij de leeftijd van de kids. De vragen leiden ze door de kinderboerderij. Spelenderwijs vinden ze de antwoorden.

Een echte aanrader, want naast de dierentuin heb je hier ook meerdere indoor & outdoor speelterreinen. Sla de bistro ook niet over! Ontzettend leuk als onderdeel van kinderfeestjes en schoolreisjes. Klik voor meer informatie via de roze button door naar de website.

Tip: op de hoogte blijven van alle leuke uitjes in Twente? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Hof van Eckberge

Lintveldseweg 1a

7151 NK Eibergen

Openingstijden Openingstijden voor actueleopeningstijden zie website / Prijs Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Hof van Eckberge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

Nieuwe traktatie ideetjes!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Zo maak je zelf een kabouterpad

Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief