Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jippie: dieren aaien!

Wil je lekker met de dieren knuffelen en aaien? Het mag bij Kinderboerderij De Wesseler.

Knuffelen
In het zuiden van Enschede ligt Kinderboerderij De Wesseler, waar je kind naar hartenlust met dieren kan knuffelen. Er leven veel verschillende dieren: van koe tot varken, van ezels tot schapen en geiten, maar ook een paard, konijnen, cavia’s zijn van heel dichtbij te bekijken. Deze dieren vinden het heerlijk om te knuffelen.

Actief
Voor de kinderen zijn er speeltoestellen waar ze hun energie kwijt kunnen. Een aantal keren per jaar worden er verschillende activiteiten gehouden, van een Palmpaasfeest, een Schaapsscheerdag tot Sint Maarten.

De Kinderboerderij grenst aan het prachtige Wesselerbrinkpark. Hier kun je naast een gezellige korte wandeling met de kinderen ook fietsen en picknicken. Na een bezoekje aan de kinderboerderij kun je erg gezellig zitten bij het naastgelegen restaurant Pannenkoekenrestaurant “Le Pompidou”.

Kortom er is genoeg te beleven in en rond de kinderboerderij De Wesseler. Kijk voor de actuele activiteiten op de website (via de roze button).

Tip: kijk hier voor een andere leuke kinderboerderij bij jou in de buurt!

Kinderboerderij De Wesseler

Wesselerweg 15a

7544 RP Enschede

Openingstijden Elke dag van 08:00-16:30 uur, op zaterdag en zondag van 09:00-16:30 uur.
Prijs De kinderboerderij is vrij toegankelijk.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief