Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Erve ’t Wooldrik

Maak kennis met Bapje, Bink, Biscuit en nog veel meer van hun vriendjes bij Erve 't Wooldrik in Enschede.

Nu ben je natuurlijk nieuwsgierig geworden wie deze lieve dieren zijn?

Bapje is een schaap, Bink is een geit en Biscuit is een gezellig varken.
En zij zijn zeker niet de enige dieren op deze knusse kinderboerderij. Er zijn ook bokjes, konijnen, cavia’s en andere dieren.

Wist je dat ze ook vakantie-opvang hebben? Dus als jij op vakantie gaat en je knaagdier kan niet mee. Dan kun je ze, tegen een kleine vergoeding, bij Erve ’t Wooldrik onderbrengen. Heeft iedereen een beetje vakantie!

Wil je meer weten over deze gezellige kinderboerderij? Via de roze button klik je direct door naar hun website waar alle overige informatie en activiteiten te vinden zijn.

In onze categorie Eropuit hebben we nog meer leuke kinderboerderijen in en om Enschede, Hengelo en Almelo voor je gevonden!

Kinderboerderij Erve 't Wooldrik

Lorentzlaan 22

7535 CK Enschede

Openingstijden In de zomer: 09:00 - 16:30 uur
In de winter: 09:00 - 16:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Erve 't Wooldrik

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kleine entertainer in huis?

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op zoek naar het leukste kinderfeestje?

Maart staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle jarige jobjes en jetjes willen natuurlijk het tofste feestje om hun verjaardag te echt vieren. Hieronder alvast wat tips...

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

Vlonderpad wandeling

Deze wandeling op Landgoed Singraven in Denekamp is prachtig in elk jaargetijde. Op de 'belevingsroute' van 7,5 vind je ook het Vlonderpad. Wij hebben een kortere kidsproof variant op de route voor je gevonden. Zo kan je in een uurtje  (4,5 km) toch genieten van de omgeving, en houden de korte beentjes het ook prima vol!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief