Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dieren aaien!

Bokjes zien springen, lammetjes aaien of konijntjes knuffelen? Dat kan bij Kinderboerderij Scholtenhagen!

De kinderboerderij ligt in het mooie sport- en recreatiepark Groot Scholtenhagen in Haaksbergen. In 1975 ontstond, in de voormalige boerderij van de familie te Lintelo, met de komst van 3 dwerggeitjes, heel voorzichtig een kinderboerderij.

Inmiddels vind je er veel meer mooie dieren. Zoals prachtige vogels, Friese melkschapen, de Nederlandse Bonte geit, of krombek eenden. Neem er eens een kijkje, want naast de dieren kun je er ook leuk spelen op de speeltoestellen in het weitje!

Op de website zetten ze, in de kraamkamer, een foto van elke pasgeborene. Zo schattig! Maar veel leuker is het natuurlijk om dit in het echt te gaan bekijken. Meer informatie vind je op de website, via de roze button.

We hebben nog meer Eropuit tips voor je op een rijtje gezet in o.a. Haaksbergen, Hengelo, Oldenzaal en Almelo!

Kinderboerderij Scholtenhagen

Scholtenhagenweg 25A

7481 VN Haaksbergen

Openingstijden Dagelijks geopend van 9:00 – 16:15 uur.
Periode april t/m oktober: in het weekend van 9:00 – 17:30 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Scholtenhagen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Tip: Xapp Zomerkamp

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Scouting clubs in Twente

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief