Kinderspeelboerderij
Kinderspeelboerderij ’t Höfke heeft binnen en buiten verschillende leuke attracties!
Heerlijk middenin Twente ligt Kinderspeelboerderij ’t Höfke.
Binnen is er een leuke speelruimte met een luchtkussen, bouwhoek, klim- en klautertoestel, ballenbad, tafelvoetbal en kun je er airhockeyen en sjoelen. Buiten is er een grote, omheindespeeltuin waar de kids zich uren kunnen vermaken met o.a.:
- trampolines
- glijbanen
- skelters
- een vogelnest schommel
- zeskantschommel
- een drakenglijbaan
- een wip-wap
- zandbak
- zand/watertoestel (met pomp)
- voetbalveldje
- en nog veel meer….
Ook zijn er buiten een aantal boerderijdieren om te bekijken.
Je kunt, als ouder, zowel binnen als buiten gezellig zitten. Er is uiteraard gratis WiFi. Je mag geen eigen consumpties meenemen, maar je kunt hier prima allerlei lekkers kopen. Voor meer informatie kijk je, via de roze button, op de website van Kinderspeelboerderij ’t Höfke.
Op de hoogte blijven van de leukste tips en adresjes? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief!
Kinderspeelboerderij 't Höfke
Suetersweg 17
7497 MZ Bentelo
Openingstijden
Zie website
Prijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.