Fluisterbootje huren
Huur een fluisterbootje bij vakantiepark Mölke en ervaar de prachtige Reggestreek.
Vaar op eigen houtje met 4 a 10 km/uur over de Regge en ontdek de bijzondere en rustige omgeving. De bootjes hebben geen roer maar een gewoon stuur. Hierdoor zijn ze eenvoudig te besturen. Jij kan het ook! De bootjes kun je per uur reserveren. De fluisterbootjes zijn voorzien van elektromotoren en zijn hierdoor “fluisterstil” en zeer milieuvriendelijk.
Varen met kinderen?
De bootjes hebben een platte bodem en zijn dus vrij stabiel. Het water in de grachten en het meer is slechts 1 meter diep. Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Een kinderwagenbak, buggy of maxi-cosi kan op de bodem van de boot staan.
Kijk voor bezienswaardigheden langs de vaarroute en leuke arrangementen op de website via de roze button.
Tip: Op zoek naar een clubje om te gaan sporten, knutselen, muziek te maken? Wij hebben ze voor je verzameld!
Mölke
Molendijk 107
7466 PD Zuna
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Maak zelf je Oranje WK powerfood en snacks!
Alles voor oranje! En met deze gezonde snacks knallen we zo het WK door.
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!