Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen in ’t Lutterzand

Gezellig wandelen en daarna nog wat drinken? Dat kan bij Paviljoen Lutterzand in De Lutte!

Vanaf dit gezellige paviljoen zijn er verschillende mooie wandelroutes.

Ruim 20 km uitgezette paaltjes routes (5 routes). De wandelingen leiden je langs de mooiste plekjes van het Lutterzand. De kids kunnen er heerlijk rondrennen. En wat dacht je van de ‘zandverstuiving’. Echt gaaf!

Nieuw in het Lutterzand is de ‘Lutterzand Express’. Een elektrisch treintje dat je onder begeleiding van een natuurgids door dit mooie natuurgebied leidt. Het mooie aan dit treintje is, dat er plek is voor 1 rolstoel.

Voor minder-validen (rolstoel/scootmobiel e.d.) is het Lutterzand ook goed toegankelijk, via het brede pad richting de ‘Greun’n Stet’. Geen bospaadjes waar je met een rolstoel overheen moet, maar een glad pad waar je gemakkelijk overheen kunt. Ook zeer geschikt om met de kinderwagen te wandelen. Daar word je blij van.

En na zo’n heerlijke wandeling gezellig iets drinken of hapje eten bij Paviljoen Lutterzand. Dat heb je dan echt verdiend. Ook leuk voor een familiedag of samen met oma en opa. Wel vooraf even reserveren. Prijzen vind je op de website. Via de roze button kom je rechtstreeks op de website van Paviljoen Lutterzand. 

Tip: schrijf je vrijblijvend in voor onze nieuwsbrief. Dan mis je niets!

Paviljoen 't Lutterzand

Lutterzandweg 12

7587 LH De Lutte

Mail direct

Mail direct naar Paviljoen 't Lutterzand

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief