Schatzoeken ’t Lutterzand
Op pad met een tablet en een metaaldetector. Geschikt voor kids van 6-12.
De zoektocht begint bij Paviljoen Lutterzand. Aan de hand van de informatie op een tablet gaan de kids op pad. Maar niet voordat een band om het hoofd is gedaan om de speurtocht als een echte piraat te beginnen!
Langs de route zijn dertien paaltjes geplaatst, voorzien van een code, die met tablet kan worden gescand. De kinderen moeten hiermee een vraag beantwoorden. Alle vragen goed? Dan komt de Schatkaart in beeld en kan de schat gezocht worden met behulp van de metaaldetector.
Tip: dit is ook leuk als kinderfeestje! Voor meer coole kinderfeestjes klik je door naar onze categorie Kinderfeestjes!
Paviljoen 't Lutterzand
Lutterzandweg 12
7587 LH De Lutte
Openingstijden
Reserveren in overleg.
Prijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Enschede!
Vallei 53
Bij Vallei 53 zijn het hele jaar door leuke activiteiten. Leer skieën, ga tuben of ontdek het klimbos.
Korting
Tierpark Nordhorn
De bijzondere dieren komen wel heel dichtbij. Je mag ze zelfs voeren in Tierpark Nordhorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren
Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.