Preston Palace
Een echte indoor-kermis, een subtropisch zwemparadijs en een geweldig hotel. Dat is Preston Palace.
Is het slecht weer maar wil je even in de octopus of de botsauto’s? Of naar de bioscoop, of midgetgolfen of bowlen of zwemmen? Je denkt vast: dat kan nooit allemaal op 1 plek. Kom naar Preston Palace in Almelo en begin met genieten!
Indoor kermis
In de Indoor-kermis staan veel spannende attracties, zoals jumping star, disk’o of de extraordinairy bikes. De kermis is wat ons betreft geschikt voor de iets oudere kinderen, vanaf een jaar of 8. Dan zijn ze lang genoeg voor de meeste attracties.
Subtropisch Zwembad
Het subtropisch zwemparadijs is echt een bijzonder zwembad! Het lijkt wel alsof je in een attractie van de Efteling terecht bent gekomen. In het warme water kun je heerlijk zwemmen en spelen. Wie durft er het aquarium vol met piranha’s midden in het bad van dichtbij te bekijken? Voor de kleintjes is er een lekker verwarmd kinderbad met glijbaan. Er zijn handige kinderboxen en een babyverschoonruimte. Je kunt gezellig met het gezin een dagje vullen vol zwemplezier! De entreeprijzen liggen iets hoger dan een gemiddeld zwembad maar je kunt je hier gerust een hele dag vermaken. Kinderen tot 10 jaar mogen alleen onder begeleiding zwemmen.
En alsof dat nog niet genoeg is:
Speedway Gamehall
Bioscoop
Bowlingbaan
Indoor minigolf
Speluitgifte
Animatie team
Wel weer naar huis gaan he 😉
Voor meer informatie en arrangementen klik je door via de roze button naar de website. Je kunt hier ook hele leuke kinderfeestjes vieren!
Tip: kijk ook op onze site voor andere leuke zwembaden via onze Eropuit categorie
Preston Palace
Laan van Iserlohn 1
7607 PT Almelo
Openingstijden
zie website
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Zomer museumdagen
Spelen, knutselen & proberen bij het Rijssens Museum. Modeltreinen en een ritje met de brandweerauto.
Fabelwezens
In de museumtuin van Natura Docet komen deze zomer wel 18 fabelwezens tot leven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Zonsverduistering met kinderen: zo maak je van 12 augustus een onvergetelijke dag!
Op woensdag 12 augustus is er iets heel bijzonders te zien aan de hemel: een gedeeltelijke zonsverduistering! De maan schuift dan langzaam voor de zon langs, waardoor het lijkt alsof er een hapje uit de zon wordt genomen. Dat zie je natuurlijk niet elke dag! Met deze leuke tips maak je er thuis een gezellige én leerzame eclips-dag van.