Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaapskudde Hof van Twente

Ga met de kids schaapjes kijken bij de kudde in Markelo.

Op De Borkeld bij Markelo kun je genieten van grazende schapen, prachtige heidevelden en super mooie uitzichten. De schapen worden ingezet om door begrazing het natuurgebied in stand te houden.

Het is zeker de moeite waard om tijdens een wandel- of fietstocht de herder bij de schaapskooi te bezoeken. Bij aanwezigheid is deze graag bereid al je vragen te beantwoorden.

In het natuurgebied zijn verschillende wandel- en fietspaden uitgezet. Breng ook eens een bezoek aan de informatieboerderij ’n Witten van Staatsbosbeheer. In deze boerderij vind je alle informatie over flora, fauna, de pré- historische grafheuvels en het ontstaan van dit natuurgebied.

Ook worden er allerlei activiteiten georganiseerd door en bij Schaapskudde Hof van Twente, kijk hiervoor in onze Uitagenda!

Klik voor meer informatie via de roze button door naar de website van de Schaapskudde.

Tip: Voor meer gave uitjes in de natuur kijk je in onze categorie Eropuit!

Schaapskudde Hof van Twente

Borkeldweg 17

7475 RV Markelo

Openingstijden Zie website
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Schaapskudde Hof van Twente

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Top 10 spelletjes voor thuis

Oké, voor spelletjesfanaten zoals wij was dit natuurlijk als wakker worden in een snoepjeswinkel! Maar liefst 10 populaire spellen op de stoep en één opdracht: onze favoriet kiezen. Van nostalgie tot echte klassiekers in een nieuw jasje voor de kinderen en fijne spelletjes voor even tussendoor. Moeilijk kiezen...

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!