Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

De speeltuin wordt door de kinderen geregeld de ‘rood en gele speeltuin’ genoemd, omdat veel speeltoestellen buiten deze gezellige kleuren hebben. Binnen en buiten kun je je uitleven op schommels, wipwappen, draaimolens, klimtoestellen, glijbanen, springkussen, trampolines, familieschommels en nog veel meer.

De binnenspeeltuin staat ook vol met verschillende toestellen. Zo is er een nieuwe ‘klim en klauter kooi’, een slee-glijbaan, een trampoline park. Natuurlijk is de indoor-zandbak er ook nog. De kleintjes hebben hun eigen veilige speelhoek, ook met mini-trampoline park. Zelfs met slecht weer is genoeg plek om te spelen. Zomer of winter, bij Speeltuin Morskieft kan je altijd terecht voor eindeloos speelplezier. Het ruime binnen en buiten terras is een ideale plek om zelf even een kopje koffie te drinken of om heerlijk samen van een lekker patatje te genieten.

Zin om je verjaardag hier te vieren? Klik dan snel door naar onze categorie kinderfeestjes of kijk op de website via de roze button.

Tip: Morskieft beschikt ook over een blacklight minigolf baan!

Speeltuin Morskieft

Ootmarsumseweg 303

7667 PB Reutum

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Morskieft

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Scouting clubs in Twente

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

De favoriete speelbossen in Twente

Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief