
Speeltuin ’t Lansink
Gezellige, openbare speeltuin naast wijkcentrum ’t Lansink met leuke speeltoestellen!
Speeltuin ’t Lansink is één van de oudste speeltuinen van Hengelo en bestaat al meer dan 85 jaar!
De speeltoestellen zijn door mensen van Stork gemaakt, waardoor ieder toestel uniek is. Bij de inrichting van de speeltuin is al zoveel mogelijk rekening gehouden met kinderen met een beperking.
Speeltuin ’t Lansink is de enige speeltuin in het oosten van het land waar alle kinderen kunnen spelen. Dat de vernieuwing van de speeltuin een succes kun je elke dag zien! Kijk ook op de website via de roze button.
Meer natuurspeelplekken en speeltuinen vind je in ons overzicht op Kidsproof!
Speeltuin 't Lansink
Twijnstraat 6-8
7553 BS Hengelo
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 8:30 - 17:00 uur. Zaterdag 14:00 - 17:00 uur.Prijs
De toegang tot de speeltuin is vrij
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!
Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!