Speeltuin ’t Lansink
Gezellige, openbare speeltuin naast wijkcentrum ’t Lansink met leuke speeltoestellen!
Speeltuin ’t Lansink is één van de oudste speeltuinen van Hengelo en bestaat al meer dan 85 jaar!
De speeltoestellen zijn door mensen van Stork gemaakt, waardoor ieder toestel uniek is. Bij de inrichting van de speeltuin is al zoveel mogelijk rekening gehouden met kinderen met een beperking.
Speeltuin ’t Lansink is de enige speeltuin in het oosten van het land waar alle kinderen kunnen spelen. Dat de vernieuwing van de speeltuin een succes kun je elke dag zien! Kijk ook op de website via de roze button.
Meer natuurspeelplekken en speeltuinen vind je in ons overzicht op Kidsproof!
Speeltuin 't Lansink
Twijnstraat 6-8
7553 BS Hengelo
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 8:30 - 17:00 uur. Zaterdag 14:00 - 17:00 uur.Prijs
De toegang tot de speeltuin is vrijToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Maisdoolhof Buurse
Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!
Blagenparadijs Zwarte Cross
Het Blagenparadijs op de Zwarte Cross is cooler dan ooit! Van 16 t/m 19 juli in Lichtenvoorde.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.