
Zwemmen in Oldenzaal
In het zwembad van Sportcentrum Vondersweijde kun je heerlijk spelen en zwemmen!
Neem een sportieve duik in het 25 meter wedstrijdbad. Verfrissend maar wel lekker: de watertemperatuur is ca. 28° C. Het recreatiebad is nog warmen, 32° C. Lekker! Hier kun je naar buiten zwemmen, of van de glijbaan. Er is ook een waterval, een bruisplateau, massagestralen, een peuterbadje, een bubbelbank buiten en een turbodouche.
Verder is er veel speelmateriaal en tijdens de (school)vakanties worden er extra veel leuke activiteiten georganiseerd. In de zomervakantie kun je heerlijk zonnen en spelen op de ligweide. Voor de kinderen is er een zandbak. Voor de kleintjes een peuterbadje. Heerlijk spetter-speelplezier.
Kijk voor meer informatie over het sportcentrum op de website via de roze button.
Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Doe het snel en ontvang de beste tips in je mailbox!
Sportcentrum Vondersweijde
Ada Kokstraat 20
7572 EA Oldenzaal
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!
Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.