Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kanovaren

Boek een leuke kanotocht met de familie over het kanaaltje tussen Denekamp en Lattrop.

Het omleidingskanaal is een kanaaltje tussen De Lutte en Lattrop. Het kanaaltje heeft kraakhelder water en stroomt tussen de weilanden in noordelijke richting. Jullie komen op eigen gelegenheid naar het instappunt in de omgeving van Denekamp. Daar ga ja na de uitleg van de instructeur te water.

Er wordt gevaren met driepersoons Canadese kano’s die net zo makkelijk met twee personen te varen zijn. Dus een gezin met vier personen vaart met twee bootjes, een gezin van drie met één bootje.

De tocht duurt ongeveer anderhalf uur en na afloop worden de chauffeurs teruggebracht naar de auto’s die bij het startpunt zijn blijven staan. Of je maakt een mooie wandeling van ongeveer drie kwartier langs het water! Kraakhelder water, mooie natuur en veel watervogels.

Klik voor meer informatie en andere leuke activiteiten op de roze websitebutton.

Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

 

Adventure King

Ambachtstraat 20

7587 BW De Lutte

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Adventure King

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x tuinieren met kids

De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.

10x Kidsproof Haaksbergen

Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief