Kanovaren
Boek een leuke kanotocht met de familie over het kanaaltje tussen Denekamp en Lattrop.
Het omleidingskanaal is een kanaaltje tussen De Lutte en Lattrop. Het kanaaltje heeft kraakhelder water en stroomt tussen de weilanden in noordelijke richting. Jullie komen op eigen gelegenheid naar het instappunt in de omgeving van Denekamp. Daar ga ja na de uitleg van de instructeur te water.
Er wordt gevaren met driepersoons Canadese kano’s die net zo makkelijk met twee personen te varen zijn. Dus een gezin met vier personen vaart met twee bootjes, een gezin van drie met één bootje.
De tocht duurt ongeveer anderhalf uur en na afloop worden de chauffeurs teruggebracht naar de auto’s die bij het startpunt zijn blijven staan. Of je maakt een mooie wandeling van ongeveer drie kwartier langs het water! Kraakhelder water, mooie natuur en veel watervogels.
Klik voor meer informatie en andere leuke activiteiten op de roze websitebutton.
Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Adventure King
Ambachtstraat 20
7587 BW De Lutte
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
De leukste boerderijwinkels in Twente
Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.