Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kanovaren

Boek een leuke kanotocht met de familie over het kanaaltje tussen Denekamp en Lattrop.

Het omleidingskanaal is een kanaaltje tussen De Lutte en Lattrop. Het kanaaltje heeft kraakhelder water en stroomt tussen de weilanden in noordelijke richting. Jullie komen op eigen gelegenheid naar het instappunt in de omgeving van Denekamp. Daar ga ja na de uitleg van de instructeur te water.

Er wordt gevaren met driepersoons Canadese kano’s die net zo makkelijk met twee personen te varen zijn. Dus een gezin met vier personen vaart met twee bootjes, een gezin van drie met één bootje.

De tocht duurt ongeveer anderhalf uur en na afloop worden de chauffeurs teruggebracht naar de auto’s die bij het startpunt zijn blijven staan. Of je maakt een mooie wandeling van ongeveer drie kwartier langs het water! Kraakhelder water, mooie natuur en veel watervogels.

Klik voor meer informatie en andere leuke activiteiten op de roze websitebutton.

Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!

 

Adventure King

Ambachtstraat 20

7587 BW De Lutte

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Adventure King

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Top 10 spelletjes voor thuis

Oké, voor spelletjesfanaten zoals wij was dit natuurlijk als wakker worden in een snoepjeswinkel! Maar liefst 10 populaire spellen op de stoep en één opdracht: onze favoriet kiezen. Van nostalgie tot echte klassiekers in een nieuw jasje voor de kinderen en fijne spelletjes voor even tussendoor. Moeilijk kiezen...

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!