Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tokkelen & abseilen

Tokkelen & abseilen in de steengroeve bij Bad Bentheim.

In een verlaten steengroeve ga je tokkelen en abseilen vanaf zo’n 20 meter hoogte! Uiteraard veilig gezekerd door de enthousiaste instructeurs.

Verscholen in de bossen van het Bentheimer Wald liggen enkele oude steengroeves. Hier werd vroeger de Bentheimer Zandsteen gedolven. Niet alleen voor het kasteel in Bad Bentheim, maar ook voor bijna elke kerk in de omgeving, een gedeelte van de Domtoren in Utrecht, het paleis op de Dam in Amsterdam en voor het voetstuk van het Vrijheidsbeeld in New York. De uitgehouwen zandsteen werd per paard en wagen vervoerd naar Carelshaven in Delden. Nu een restaurant, maar vroeger de Herberg bij een haventje waar de blokken steen met kleine schuitjes (zompen) werden vervoerd over speciaal aangelegde kanaaltjes richting de Regge, die weer uitkwam in de IJssel.

De rotswanden zijn tussen de 20 en 25 meter hoog. Je gaat hier abseilen en tokkelen (kabelbaantje). Uiteraard gezekerd met klimgordels en lifelines! De tokkel van 70 meter is bloedsnel en bij het tokkelen sta je binnen een paar seconden 25 meter lager weer op de grond.

Op meerdere data van april tot en met augustus organiseert Adventure King hier om 10:30 uur deze spectaculaire activiteit voor individuele inschrijvingen. Je verzamelt op deze tijd op een parkeerplaats vlak bij de steengroeve en loopt dan samen door het Bentheimer Wald naar de groeve. Deze activiteit duurt ongeveer twee uur.

Minimale lengte 1,20 meter.

Tip: schrijf je meteen in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van de leukste tips!

Adventure King

Ambachtstraat 20

7587 BW De Lutte

Openingstijden April t/m augustus
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Adventure King

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fabelwezens

In de museumtuin van Natura Docet komen deze zomer wel 18 fabelwezens tot leven!

Expeditie Twente

Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Zomeruitje naar Kinepolis

Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief