Lekker lezen in de Bieb
Houd jij ook zo van lezen of naar een verhaal luisteren? Ga dan eens naar de Bibliotheek in Hengelo.
De bibliotheek is een gezellige plek waar je samen heerlijk een boekje kunt lezen.
Er worden ook regelmatig leuke kindervoorstellingen gegeven, en zijn er speciale voorlees-uurtjes. Wist je dat Bibliotheek Hengelo ook op koopzondag (elke laatste zondag van de maand) is geopend? Vaak worden er dan extra gezellige activiteiten georganiseerd.
In Leescafé Coffee-Star op de begane grond kun je genieten van een heerlijk kopje koffie/thee met iets lekkers of een glaasje ranja voor de kinderen.
Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis.
Wil je meer weten over de activiteiten bij Bibliotheek Hengelo? Klik dan via de roze button door naar de website.
Tip: er zijn natuurlijk nog veel meer gezellige Eropuit-tips op onze site te vinden.
Bibliotheek Hengelo Stad
Beursstraat 34
7551 HV Hengelo
Openingstijden
Maandag - vrijdag 9:00 tot 20:00 uurZaterdag 9:00 tot 16:00 uur
Zondag gesloten
Prijs
Vrije toegangToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Maisdoolhof Buurse
Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.