Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibliotheek Oldenzaal

Geen lekkere boeken (meer) in huis? Kom dan naar Bibliotheek Oldenzaal!

Hier hebben ze namelijk alles. Van knisper- en badboekjes voor de allerkleinsten tot voorleesboeken, DVD’s en luisterboeken. 

Bibliotheek Oldenzaal is er voor iedereen. Jong en oud, lid of geen lid, je kunt er altijd binnenlopen en lekker rondneuzen of meedoen aan een activiteit, zoals een theatervoorstelling. 

Al vanaf 0 jaar kunnen kinderen, hun ouders en andere volwassenen kiezen uit een aantrekkelijke en ruimte collectie boeken, tijdschriften en films. 

De jeugdafdeling is gezellig ingericht met een aparte leesbank/hoek, een box, knuffels en lego. En heb je tijdens het uitzoeken van een boek zin in een kopje koffie of thee? Er is een fijne leestafel op de jeugdafdeling zodat je dichtbij je kind(eren) kunt zitten! 

Op de website van de bibliotheek vind je informatie over BoekStart 0-1 jaar, welke boeken nieuw in de bibliotheek te vinden zijn en welke activiteiten de komende tijd op de agenda staan! Klik door via de websitebutton.
Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis.

Tip: kijk ook eens in onze Uitagenda voor activiteiten van de bieb.

Bibliotheek Oldenzaal

In Den Vijfhoek 75

7571 DW Oldenzaal

Openingstijden Maandag t/m donderdag: 09.30 - 18.00 uur
Vrijdag: 09.30 - 20.00 uur
Zaterdag: 09.30 - 16.00 uur
Zondag: Gesloten
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Oldenzaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief