Het Bijenpad
In het groene buitengebied van Eibergen ligt een leuke natuur wandelroute van net geen 2 km.
In het mooie groene buitengebied van Eibergen is er een leuke natuur wandelroute van net geen 2 kilometer aangelegd: Het Bijenpad!
Je komt langs prachtige plekken waar de vogels wonen, maar ook de bijen en de insecten. Er zitten smalle paadjes tussen en soms moet je een heuveltje beklimmen of wegduiken voor een hangende tak. Tijdens het wandelen kom je ook leuke klim- en klautertoestellen tegen, bijenbordjes én een waterpomp. Genoeg te spelen en te zien tijdens deze 2 kilometer in de prachtige natuur.
Het startpunt is naast de ingang van het Sportpark de Bijenkamp.
Voor meer afbeeldingen en leuke informatie, klik je op de roze websitebutton.
Tip: er zijn nog veel meer leuke activiteiten te vinden in Twente. Neem een kijkje in onze Eropuit pagina.
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Enschede
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Enschede, een tof gezinsuitje!
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Escaperoom Hof te Langelo
Een escaperoom in een échte melkstal op een werkend melkveebedrijf.Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?