Camping de Rammelbeek
Deze familiecamping heeft echt alles, pak je tas uit en begin direct met genieten!
Welkom op dé camping van Twente.
Doordat er 2 zones op de camping zijn tref je altijd leeftijdsgenoten – leuk voor kids en voor jezelf! Je zit in hetzelfde kampeerritme, en hebt dus volop tijd om te genieten van de faciliteiten en de omgeving. De zone voor rustzoekers is dichtbij de visvijver en het restaurant. De zone voor gezinnen met kinderen is juist dichtbij het overdekte zwembad, de indoorspeeltuin, de grote buitenspeeltuin en het animatieplein. De kids nooit te ver weg, maar jij ook lekker je eigen momentje. Ideaal!
Als een tent opzetten tot je hobby’s hoort kan je je hart ophalen op de grote gezinsplekken – die zijn minimaal 100m2. Privé sanitair is ook mogelijk. Liever een instapklare vakantie? Ga dan voor een safaritent of een van de verschillende stacaravans.
Zelfs in het laagseizoen kun je knutselen en met de Bello trein een ritje maken. In het hoogseizoen wordt er echt vanalles georganiseerd. En dan heb ik het nog niet eens gehad over:
- Het recreatiemeer
- De winkel
- Voetbal en Volleybal veld
- Waterglijbaan
- Jeu de Boules
- Kinderboerderij
Ja, die 4 sterren hebben ze niet voor niks. Wel weer naar huis gaan he 😉
Restaurant Booms Jans is het gehele jaar door te bezoeken. Ze hebben een mooi terras met aangrenzende speeltuin. Terwijl de kinderen op het luchtkussen spelen, geniet jij van hun heerlijke vruchtensorbet.
Meer informatie en boekingen vind je op de website via de roze button.
Camping de Rammelbeek
Breemorsweg 12
7635 NH Lattrop-Breklenkamp
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.