Restaurant de Molenberg
Sapje, hapje & gratis grote speeltuin in Reutum.
Achter het restaurant staat een grote speeltuin met terras. Er zijn meerdere wip-wappen, schommels en klim- en glijtoestellen. Een grote airmountain belooft veel spring-plezier. Voor de kleine bouwvakkers staat er een elektronische graafmachine. En er is zelfs een heus racecircuit.
Het ruime terras met comfortabele stoelen heeft een mooi uitzicht op de speeltuin. Door gebruik te maken van een afhaalbuffet ben je nooit ver weg. Rustig genieten van een drankje en een hapje, terwijl de (klein)kinderen zich optimaal vermaken.
De entree is gratis.
De Molenberg
Ootmarsumseweg 375
7667 PB Reutum
Openingstijden
zie websitePrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Escaperoom Hof te Langelo
Een escaperoom in een échte melkstal op een werkend melkveebedrijf.
Korting
Oyfo Techniekmuseum
Ga op ontdekkingstocht door het interactieve Oyfo Techniekmuseum in Hengelo!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Enschede
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Enschede, een tof gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!
19x herfst activiteiten om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje en rode bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!