
Restaurant de Molenberg
Sapje, hapje & gratis grote speeltuin in Reutum.
Achter het restaurant staat een grote speeltuin met terras. Er zijn meerdere wip-wappen, schommels en klim- en glijtoestellen. Een grote airmountain belooft veel spring-plezier. Voor de kleine bouwvakkers staat er een elektronische graafmachine. En er is zelfs een heus racecircuit.
Het ruime terras met comfortabele stoelen heeft een mooi uitzicht op de speeltuin. Door gebruik te maken van een afhaalbuffet ben je nooit ver weg. Rustig genieten van een drankje en een hapje, terwijl de (klein)kinderen zich optimaal vermaken.
De entree is gratis.
De Molenberg
Ootmarsumseweg 375
7667 PB Reutum
Openingstijden
zie websitePrijs
gratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.