Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fruitboerderij Oold Bleank

Dagelijks vers fruit van eigen fruitbomen in de uitgebreide boerderijwinkel.

Van aardbeien tot kersen en nieuwe aardappelen, alles is te koop in de royale en sfeervolle boerderijwinkel van Fruitboerderij Oold Bleank in Rossum.

Het fruit wordt seizoensafhankelijk geoogst en geplukt op de boerderij. Naast eigen geteelde producten hebben ze nog meer vers fruit, groentes, salades en zuivel. Ook verkopen ze dagverse maaltijden, pizza’s en voorgesneden groentes. Gezonder en beter van smaak kan haast niet. 

In Rossum vind je ook Speultuin ’t Peuleke,  dus op de terugweg kunnen de kinderen zich daar nog even uitleven.

Tip: elk jaar is er op de laatste zaterdag van september een Appelplukdag!

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie. 

Tip: als eerste op de hoogte blijven van de leukste tips? Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief en volg ons op Facebook.

Fruitboerderij Oold Bleank

Reimerweg 13

7596 NP Rossum

Openingstijden Maandag: 13:00 - 17:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag: 08:30 - 18:00 uur
Zaterdag: 08:30 - 16:00
Mail direct

Mail direct naar Fruitboerderij Oold Bleank

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief