Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bloemen pluktuin

Zelf bloemen plukken. Hoe leuk is dat! Het kan bij Het Plukreef in Twekkelo!

Het Plukreef, de ‘pluktuin’, is een mooie locatie waar je gezellig met de kids naartoe kunt om zelf bloemen te plukken

De tuin is aangelegd op het eeuwenoude erf van boerderij ’t Reef in de buurtschap Twekkelo. De weg ligt nabij een fietsknooppunt. De tuin is doorgaans vanaf eind juni geopend, houdt de Facebookpagina in de gaten voor de exacte openingstijden. 

Naast de bloemen verkopen ze ook aardappelen, honing, eieren en diverse streekproducten. De kinderen kunnen zich vermaken in de zelfgemaakte wilgenteenhut en op de traptrekkers. 

Een fijn adresje dus waar je bijv. na een fietstocht met de kinderen, even een stop kunt maken om buiten op het terras in het zonnetje een kopje koffie te drinken of ijsje te eten. Dat kan trouwens ook binnen in de verbouwde stal van de boerderij.

Op hun Facebook pagina kun je zien welke bloemen klaar zijn voor de pluk! 

Tip: kijk regelmatig in onze Uitagenda, deze staat boordevol gave activiteiten in Twente!

Het Plukreef

Twekkelerweg 350

7554 SE Hengelo

Openingstijden Vanaf eind juni: woensdag t/m zaterdag
09:00 - 16:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief