Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hoeve Springendal

Overnachten, kamperen & beleven op historisch landgoed Hoeve Springendal.

Op en rond het eeuwenoude erf aan de Brunninkhuizerbeek, op een steenworp afstand van de Duitse grens, scharrelen de kippen en wroeten de Bentheimer landzwijnen nog in het zand. Natuurrunderen en Wildshire Horn schapen zorgen voor het beheer van de gebloemde beekdalen. Trekpaarden worden nog ingezet voor werkzaamheden op de kruidenrijke graanvelden.

Ga volop genieten van dit oude Twentse landschap. Met de vernieuwde wandel- en fietsnetwerken voor de deur is er eindeloos veel te ontdekken. Verschillende natuurgebieden wisselen elkaar af. Vele karakteristieke  dorpjes en oude stadjes zoals Ootmarsum en Oldenzaal hebben veel te bieden aan historie, cultuur en kunst, of lekker genieten op een terras.

En het leuke is, ze organiseren er superveel toffe activiteiten voor kinderen!

Welkom in de ‘Tuin van Nederland‘ zoals de bijnaam van het Springendal luidt.

Klik door via de roze websitebutton voor meer informatie over Hoeve Springendal.

Tip: bekijk onze eropuit pagina voor leuke uitstapjes in de omgeving!

Hoeve Springendal

Brunninkhuisweg 3

7662 PH Hezingen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Springendal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen

Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief