Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

8x warme choco

De lekkerste warme chocomelk (met slagroom!) na een wandeling.

Na een goeie boswandeling is er niks lekkerder dan een flinke kop warme chocolademelk. Ook perfect als pauze-drankje. Bij deze restaurants en café’s hebben ze er een vak van gemaakt. Ook de locatie & omgeving is hier prachtig. Ga er op uit en probeer ze allemaal!

Klik op de roze websitebutton voor het overzicht.

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief