Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ordelmanskoele

Klauteren en ravotten in deze mooie natuurspeeltuin in Neede.

Een pareltje in de Achterhoek! Hier vind je een survivaltraject, natuur-, klim- en klauterbaan, Woudy de olifant (glijbaan)  en andere leuke (natuurlijke) klimmogelijkheden. Ondertussen zit jij lekker aan een van de picknicktafels. Een heerlijk speelbos!

Bij de VVV in Neede zijn twee kinder- wandelspeurtochten te koop. Voor de kleinsten Max en Meike route (4-8 jaar ca 3 km). Voor de oudsten “Terug naar het Stenen Tijdperk“( 8-12 jaar ca 5 km). Hierin wordt het ontstaan van de Needse berg verteld, ontstaan door middel van het verhaal van de Reus van Bambergen. Middels paaltjes met een afbeelding van Woudy zijn de routes aangegeven. De route loopt op sommige stukjes langs de helling van de Needse Berg. Na ongeveer drie kwart van de route kom je op een heerlijke open plek in het bos, “de Ordelmanskoele”.

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Scouting clubs in Twente

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief