De Ordelmanskoele
Klauteren en ravotten in deze mooie natuurspeeltuin in Neede.
Een pareltje in de Achterhoek! Hier vind je een survivaltraject, natuur-, klim- en klauterbaan, Woudy de olifant (glijbaan) en andere leuke (natuurlijke) klimmogelijkheden. Ondertussen zit jij lekker aan een van de picknicktafels. Een heerlijk speelbos!
Bij de VVV in Neede zijn twee kinder- wandelspeurtochten te koop. Voor de kleinsten Max en Meike route (4-8 jaar ca 3 km). Voor de oudsten “Terug naar het Stenen Tijdperk“( 8-12 jaar ca 5 km). Hierin wordt het ontstaan van de Needse berg verteld, ontstaan door middel van het verhaal van de Reus van Bambergen. Middels paaltjes met een afbeelding van Woudy zijn de routes aangegeven. De route loopt op sommige stukjes langs de helling van de Needse Berg. Na ongeveer drie kwart van de route kom je op een heerlijke open plek in het bos, “de Ordelmanskoele”.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
10x Kidsproof Haaksbergen
Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!
11x tuinieren met kids
De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.