Koeien van Jelle
De Winkel op de Delle in Twekkelo is iedere zaterdag geopend met o.a. producten van de koeien van Jelle.
In 2015 is Jelle Hidma begonnen zijn Lakenvelderboerderij in Twekkelo.
Iedere zaterdag is boerderijwinkel Winkel op de Delle geopend. Ze verkopen hier warme en diepgevroren homemade saucijzenbroodjes van Evelien en heerlijke ambachtelijke Lakenvelderkroketten gemaakt door Feike van Eetcafé de Buren uit Boekelo. Daarnaast kun je er eieren, jam, honing , rauwmelkse kaas en wisselende biologische groenten van de Viermarken krijgen.
Langs de boerderij loopt een gezellig wandelpad, een Stiewelpad, oftewel: laarzen aan!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over deze boerderijwinkel.
Koeien van Jelle
Twekkelerweg 202
7547 RN Enschede
Openingstijden
Iedere zaterdag van 10 tot 14.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
11x tuinieren met kids
De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.