Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Enschede

Laat je aapjes lekker klimmen en klauteren bij Monkey Town in Enschede!

De kinderen kunnen hier heerlijk klimmen, klauteren, door tunnels kruipen en ravotten in de diverse ballenbakken. Ondertussen geniet jij van een heerlijk kopje koffie of thee.

Een cool kasteel bouwen van superlego of zich een echte coureur wanen in één van de autoparcours? Dat doen ze vast niet elke dag! In de voetbalkooi wordt een lekker potje gevoetbald. De trampolinesnodigen uit tot veel springplezier. Als klap op de vuurpijl speel je een potje lasergame.

Voor de allerkleinsten is er een apart peutergedeelte. Speciaal voor kinderen van 1 t/m 4 jaar, het grootste van alle vestigingen in Nederland. Hier kunnen ze ongestoord spelen, met zachte spelmaterialen, een kleine glijbaan en niet te vergeten de ballenbak.

Voor meer informatie kijk je via de roze button op de website.

Kidsclub Korting

Als lid van de FC Twente Kidsclub krijg je hier 50% korting op entree!

Tip: we hebben nog meer leuke speeltuinen voor je verzameld in onze categorie Eropuit!

Je kunt iedere dag spelen bij Monkey Town - check de website voor actuele openingstijden!

Monkey Town Enschede

Colosseum 82

7521 PT Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Enschede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

1 april, kikker in je bil!

Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!

8x paasknutsels en paasrecepten

Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief