Natuurpark de Leemputten
Bij natuurpark de Leemputten in Groenlo kun je heerlijk genieten met het gezin van de prachtige natuur.
Bij Natuurpark de Leemputten kun je genieten van een prachtig stukje Achterhoek. Ontspanning en plezier staan hier centraal. Op de waterfiets het dierrijke natuurgebied verkennen, een wandeling maken over het bospad, genieten op het terras of het strand of lekker spelen en vies worden in de speelweide.
Hoewel je er niet kan zwemmen, beschikt Natuurpark de Leemputten wel over haar eigen strand. Hier kan je even heerlijk ontspannen in een strandstoel, op een loungebank of in de hangmat. Even niks aan je hoofd, genieten van een drankje, een spelletje spelen of een boek lezen.
Door de Leemputten loopt een prachtig wandelpad van 3 kilometer. Dit pad van Staatsbosbeheer is gratis toegankelijk en leuk voor alle leeftijden.
Vergeet niet een extra setje kleding mee te nemen voor de kinderen, want de speelweide staat garant voor uren lang speel plezier. Gewoon op een simpele manier creatief spelen met dat wat de natuur ons biedt. En ja, vies worden mag!
Als het regent, blijft het park helaas gesloten. Hou de site (roze button) in de gaten voor de actuele openingstijden.
Tip: Meer gezellige familieuitjes vind je op onze themapagina Eropuit!
Natuurpark de Leemputten
Zwolse Veenweg 4A
7142 HT Groenlo
Openingstijden
Woendag- en vrijdagmiddag (mits droog weer) van 13.00 tot 17.00 uur.Zaterdag (mits droog weer) van 10.00 tot 19.00 uur.
Zondag (mits droog weer) van 10.00 tot 19.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 originele Moederdag verrassingen
Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?
8x lieve knutsels voor moederdag
Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.