Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Papillon Country resort

Op deze geweldige camping voelen de kinderen zich als een vis in het water!

Papillon Country Resort in Twente is in alles een geweldige kindercamping! Natuurlijk is het zwembad het spetterende middelpunt. In het verwarmde zwembad wordt regelmatig in groepjes spelletjes gespeeld.

In het waterspraypark kun je met water spelen, zoals dat nergens anders kan. Het water komt werkelijk overal vandaan en anderen nat spetten is hier absoluut verplicht. Cool, toch!?

Op het terrein is een grote zwemvijver met zandstrand en avontuurlijke atrracties, zoals de metershoge en spannende ‘ijsberg’ om te klimmen en te glijden.

Papillon Country Resort biedt ook heel veel speelplezier! De speeltoestellen zijn een waar kinderparadijs en tegelijk een lust voor het oog! Heerlijk stoeien dus en de ouders kunnen gerust zijn, want ook aan veilig spelen is gedacht..

De leuke typetjes, van het enthousiaste en professionele recreatieteam, verzinnen elke dag weer iets nieuws om de kids te vermaken!

Tip: je kunt naast de comfortabele campingplaatsen ook tenten of een bungalow huren, ideaal dus voor een lang weekend of de zomervakantie! Nieuwsgierig geworden? Neem via de roze button even een kijkje op hun website!

Op zoek naar leuke uitjes tijdens je vakantie in Twente? Kijk op onze Eropuit pagina!

Camping De Papillon

Kanaalweg 30

7591 NH Denekamp

Openingstijden Voor tarieven en beschikbaarheid, zie website!
Mail direct

Mail direct naar Camping De Papillon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

Olympische Winterspelen thuis

Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

De leukste eropuit tips voor ouders & kids in Twente in en na de vakantie!

30x valentijnsdag met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. We vieren de liefde! We hebben met heel veel liefde weer een heleboel inspiratie voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief