Papillon Country resort
Op deze geweldige camping voelen de kinderen zich als een vis in het water!
Papillon Country Resort in Twente is in alles een geweldige kindercamping! Natuurlijk is het zwembad het spetterende middelpunt. In het verwarmde zwembad wordt regelmatig in groepjes spelletjes gespeeld.
In het waterspraypark kun je met water spelen, zoals dat nergens anders kan. Het water komt werkelijk overal vandaan en anderen nat spetten is hier absoluut verplicht. Cool, toch!?
Op het terrein is een grote zwemvijver met zandstrand en avontuurlijke atrracties, zoals de metershoge en spannende ‘ijsberg’ om te klimmen en te glijden.
Papillon Country Resort biedt ook heel veel speelplezier! De speeltoestellen zijn een waar kinderparadijs en tegelijk een lust voor het oog! Heerlijk stoeien dus en de ouders kunnen gerust zijn, want ook aan veilig spelen is gedacht..
De leuke typetjes, van het enthousiaste en professionele recreatieteam, verzinnen elke dag weer iets nieuws om de kids te vermaken!
Tip: je kunt naast de comfortabele campingplaatsen ook tenten of een bungalow huren, ideaal dus voor een lang weekend of de zomervakantie! Nieuwsgierig geworden? Neem via de roze button even een kijkje op hun website!
Op zoek naar leuke uitjes tijdens je vakantie in Twente? Kijk op onze Eropuit pagina!
Camping De Papillon
Kanaalweg 30
7591 NH Denekamp
Openingstijden
Voor tarieven en beschikbaarheid, zie website!Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.