Wandelen met een pony
Maak gezellig een wandeling met pony Sas of Bella in de prachtige omgeving van Mander.
Samen wandelen en rijden op een pony, dat wil toch iedere paardenliefhebber?! Bij Stal Denink is dat mogelijk! Je kunt kiezen tussen pony Sas en pony Bella. Vanuit de stal maak je een gezellige wandeling door de prachtige omgeving. Onderweg kun je lekker even uitrusten op een bankje en misschien wat eten of drinken.
Bij terugkomst mag je de pony nog even borstelen en een snoepje geven, als je dat wilt. En natuurlijk mag je de andere paarden ook even een aai over de snuit geven.
Wil je meer weten of wil je een pony reserveren voor een wandeling? Klik dan op de roze websitebutton.
Heb jij een ponygek in huis en kun je wel wat tips gebruiken? Lees dan onze blog.
Stal Denink
Uelserweg 162
7663 TE Mander
Openingstijden
In overlegPrijs
€ 25,-Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
1 april, kikker in je bil!
Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!
8x paasknutsels en paasrecepten
Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!