Wandelen met een pony
Maak gezellig een wandeling met pony Sas of Bella in de prachtige omgeving van Mander.
Samen wandelen en rijden op een pony, dat wil toch iedere paardenliefhebber?! Bij Stal Denink is dat mogelijk! Je kunt kiezen tussen pony Sas en pony Bella. Vanuit de stal maak je een gezellige wandeling door de prachtige omgeving. Onderweg kun je lekker even uitrusten op een bankje en misschien wat eten of drinken.
Bij terugkomst mag je de pony nog even borstelen en een snoepje geven, als je dat wilt. En natuurlijk mag je de andere paarden ook even een aai over de snuit geven.
Wil je meer weten of wil je een pony reserveren voor een wandeling? Klik dan op de roze websitebutton.
Heb jij een ponygek in huis en kun je wel wat tips gebruiken? Lees dan onze blog.
Stal Denink
Uelserweg 162
7663 TE Mander
Openingstijden
In overlegPrijs
€ 25,-Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.