MaakMeeLab
In het MaakMeeLab van Tetem kunnen kinderen vanaf 6 jaar ontdekken, leren en experimenteren!
Het MaakMeeLab is een maakplaats en ontmoetingsplek ineen waar je met je hele familie welkom bent om te experimenteren met verschillende digitale en maaktechnologieën. Onze labcoaches leggen je de eerste stappen uit naar uitgebreide technieken en creatieve maakprocessen, zoals 3D printen, ontwerpen of robots programmeren.
Iedere zaterdag en zondag is het lab geopend.
Je kunt op een laagdrempelige manier kennismaken met uitdagende (basis) maaktechnieken door aan de slag te gaan met Make-It techniek-kits. Deze kits zijn ontwikkeld met bedrijven uit de regio en brengen op een speelse manier de techniek – die ook echt gebruikt wordt in het bedrijf – onder de aandacht bij kinderen.
Het lab is uitgerust met de nieuwste technologieën zoals 3D (voedsel)printers, lasercutters, borduurmachines, Virtual Reality, Artifical Intelligence, robotica en domotica. Naast het op maken en programmeren gerichte MaakMeeLab, is er ook een Film- & Gamelab waar gewerkt kan worden met bijvoorbeeld de stop-motion techniek, 360 graden films, Virtual Reality en Augmented Reality. Onze labcoaches helpen kinderen en volwassenen bij het leren werken met deze technieken
Koffie en thee voor ouders/begeleiders is te krijgen in de nieuwe conceptstore Blender Blender!
Klik op de roze websitebutton om meer te weten te komen over dit toffe uitje.
Meer leuke uittips vind je op onze Eropuit pagina!
Lees ook onze blog: 25x échte kindvriendelijke uitjes in Enschede
Wij hebben ontdekt hoe leuk Enschede is voor gezinnen en willen dit heel graag met jullie delen. Laat je verrassen met onze 25 favoriete kidsproof tips in Enschede. Deel deze lijst met de oppas, de opa's en oma's en natuurlijk met je kinderen. Ga samen op pad en geniet van de tijd met je kids... Veel plezier samen!
Lees verder Lees verderTetem
Stroinksbleekweg 16
7523 ZL Enschede
Openingstijden
elke zaterdag en zondag van 15:00 – 17:00 uurPrijs
Toegang tot het MaakMeeLab is € 3,- p.p., voor materiaalverbruik wordt een kleine vergoeding gevraagd.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe traktatie ideetjes!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
Zo maak je zelf een kabouterpad
Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.