Archery Battle
Een schot in de roos voor liefhebbers van boogschieten en trefbal. Gaan jullie de strijd aan?
Archery Tag is een super spannende spelvariant van pijl en boogschieten en trefbal. Het spel wordt gespeeld met speciale bogen en pijlen met een zachte foampunt. Het is veilig en je krijgt er geen blauwe plekken van.
Archey Tag kan op het veld op verschillende manieren gespeeld worden en als eind battle speel je de Hunger Games. Wie blijft er als laatste over?
Praktische informatie
– kledingadvies: sportieve kleding en stevige schoenen
– volwassenen die naar hun kinderen komen kijken, hoeven geen entree te betalen.
Wist je dat je hier ook je kinderfeestje kunt vieren? Eventueel gecombineerd met de Tubingbaan. Voor meer informatie klik je via de roze button door naar de website van Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser)
Meer coole, uitdagende activiteiten vind je in onze categorie Eropuit!
Vallei53
Blikkersmaatweg 15
7546 RJ Enschede
Openingstijden
Op aanvraag
Prijs
vanaf € 15,00 p.p.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.