Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Room ‘Het Rutbeek’

Deze spannende smokkeltocht heeft maar 1 doel: te ontsnappen van de Commiezen. Leuk voor kids vanaf 12.

Zijn jullie de volgende die komen smokkelen en weten te ontsnappen? Bij Escaperoom Rutbeek in Enschede probeer je samen met je vrienden te ontsnappen uit de escape room met als thema; smokkeltocht.

‘We zijn in het jaar 1953…

Nederland zat volop in de wederopbouw en ook in Duitsland waren tekorten op het gebied van levensmiddelen, zoals koffie, thee, sigaretten, roomboter en zout. Dit had tot gevolg dat de bewoners van het landelijke grensgebied hun eigen oplossingen zochten en er ontstond een verboden handel tussen Nederlandse en Duitse inwoners.

Het smokkelen gebeurde in de avond en nacht om zo de pakkans te verkleinen. Wanneer je werd gesnapt werd er hard opgetreden. De douaniers, Commiezen genaamd, waren heel fanatiek. De smokkelwaar werd afgenomen en men verdween voor enkele dagen in het kot!

Vanaf 12 jaar kun je de uitdaging aangaan om te ontsnappen uit de escape room. Je kunt met een groep van minimaal 3 tot maximaal 6 kinderen jouw smokkelavontuur beleven! Graag 15 minuten voor aanvang aanwezig zijn. De tocht duurt 1 uur. Bij ontvangst krijgen de kinderen iets te drinken en de begeleiders koffie of thee. Je mag zelf iets lekkers/eten meenemen en daar nuttigen.

Wil je ook een spannende Escape Room ‘Smokkeltocht’ boeken? Klik dan via de website button door naar Escape Room Rutbeek (voorheen Skicentrum Moser).

Tip: Wist je dat je deze activiteit ook prima als familie-uitje kunt doen?

Meer te gekke activiteiten vind je in op uitgebreide themapagina Eropuit!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

8x paasknutsels en paasrecepten

Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

1 april, kikker in je bil!

Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief