Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom samen tuben

Pret gegarandeerd! Kom naar Vallei 53 en glij de 100 meter lange stoere baan af op een rubberen band.

Tuben is echt voor iedereen! Er is een laag Fun Tubing parcours, voor kinderen vanaf 5 jaar. Van het hogere parcours tot 120 meter mag je vanaf 8 jaar een super afdaling maken. Vooraf krijg je duidelijke uitleg van de instructeurs. Voor de echte bikkels is er de afdaling van een extreem XL baan van 200 meter.

Wil je zien hoe het werkt? Kijk dan op de Facebookpagina van Vallei53 naar het filmpje, dan zie je precies hoe cool het is.

Je hoeft de heuvel niet op te lopen want het sleepliftje brengt je omhoog. Je kunt zo vaak gaan als je wilt! Ook fijn om te weten: uit de bocht vliegen kan niet.

Heel gaaf: een Fun Tubing kinderfeestje! Combineer het met andere activiteiten, zoals het klimbos en lekker eten in het restaurant.

Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) heeft een groot aanbod aan activiteiten. Doe er meerdere op 1 dag en maak er een heerlijke uitje van. Sluit af met wat lekkers in het restaurant.

Klik op de roze website button voor meer informatie en reserveringsmogelijkheden.

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

1 april, kikker in je bil!

Wie weet broeden de kinderen al een tijdje op de allerbeste 1 april grap voor jullie als ouders! Maar, we gaan ontdekken wie het best voorbereid is want wij hebben een paar goede (pay-back) grappen voor je verzameld!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

8x paasknutsels en paasrecepten

Met deze 8 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken deze Pasen! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief