Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom samen tuben

Pret gegarandeerd! Kom naar Vallei 53 en glij de 100 meter lange stoere baan af op een rubberen band.

Tuben is echt voor iedereen! Er is een laag Fun Tubing parcours, voor kinderen vanaf 5 jaar. Van het hogere parcours tot 120 meter mag je vanaf 8 jaar een super afdaling maken. Vooraf krijg je duidelijke uitleg van de instructeurs. Voor de echte bikkels is er de afdaling van een extreem XL baan van 200 meter.

Wil je zien hoe het werkt? Kijk dan op de Facebookpagina van Vallei53 naar het filmpje, dan zie je precies hoe cool het is.

Je hoeft de heuvel niet op te lopen want het sleepliftje brengt je omhoog. Je kunt zo vaak gaan als je wilt! Ook fijn om te weten: uit de bocht vliegen kan niet.

Heel gaaf: een Fun Tubing kinderfeestje! Combineer het met andere activiteiten, zoals het klimbos en lekker eten in het restaurant.

Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) heeft een groot aanbod aan activiteiten. Doe er meerdere op 1 dag en maak er een heerlijke uitje van. Sluit af met wat lekkers in het restaurant.

Klik op de roze website button voor meer informatie en reserveringsmogelijkheden.

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen

Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief