Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koeien melken

Help de boer met koeien melken en voeren en verdien een echt boerderij diploma.

Bij Vrielink’s Zuivel & Vlees kun je samen met je kind(eren) ’s avonds tijdens het melken komen helpen op de boerderij. Dochter Noa neemt ze dan mee om samen de pony te voeren, de kalfjes te voeren én natuurlijk samen in de melkstal de koeien te melken met de boer. Nadien ontvangen ze dan hun boerderij diploma.

De kinderen gaan naar de pony, Brenda: deze gaan ze voeren, of verzorgen of er zelfs een rondje op rijden. Ze gaan naar de kalfjes om deze te voeren. Vervolgens gaan ze ook nog naar de koeien in de melkstal, waar de boer aan het melken is. Hier mogen ze kijken of zelfs een handje meehelpen! Daarbij is er een eigen gemaakt treintje. Als het weer het toelaat, rijdt deze ’s avonds ook nog rond.

Graag even contact opnemen via de roze websitebutton.

Tip: volg ons op Facebook en Instagram voor de leukste tips en uitjes.

Vrielink's Zuivel & Vlees

Oude Deurningerstraat 8

7561 PJ Deurningen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Vrielink's Zuivel & Vlees

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Kinepolis Familieticket

Play Kinetix

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief