Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenbad Uelsen

Naast het Waldbad heeft Uelsen ook een heel tof binnenbad, met black-hole waterglijbaan!

Op een half uurtje van Oldenzaal vind je in het bos bij Uelsen een mooi zwembad. Buiten kronkelt de feloranje 75 m lange black-hole waterglijbaan langs het gebouw. Ook van binnen maakt het pas in 2011 geopende bad een schone, lichte en zeer moderne indruk. Door de grote panoramaramen met prachtig zicht op de vrije natuur lijkt het zwembad groter en ruimer.

Sportieve bezoekers kunnen in het 25 m lange bad baantjes trekken en daarna op de ligstoelen genieten van het prachtige zicht op de vrije natuur. Kinderen kunnen van de waterglijbaan suizen en er met vriendjes en vriendinnetjes een wedstrijdje van maken wie het snelst is.

Het aantrekkelijke peuterbad in junglestijl is echt iets bijzonders. In het 30° C warme water van het bad en het op 32° C verwarmde het peuterbad is het goed toeven –  een heuse oase voor het hele gezin. Ruime gezamenlijke kleedruimtes, maar ook kleedcabines evenals voorzieningen om de baby te verschonen maken dit zwembad aantrekkelijk voor het hele gezin.

Klik voor meer informatie en actuele openingstijden door via de roze websitebutton.

Op onze Eropuit pagina staan nog veel meer leuke uitjes in de regio!

Waldbad Uelsen

Zum Waldbad 6

49843 Uelsen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Waldbad Uelsen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!