Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenbad Uelsen

Naast het Waldbad heeft Uelsen ook een heel tof binnenbad, met black-hole waterglijbaan!

Op een half uurtje van Oldenzaal vind je in het bos bij Uelsen een mooi zwembad. Buiten kronkelt de feloranje 75 m lange black-hole waterglijbaan langs het gebouw. Ook van binnen maakt het pas in 2011 geopende bad een schone, lichte en zeer moderne indruk. Door de grote panoramaramen met prachtig zicht op de vrije natuur lijkt het zwembad groter en ruimer.

Sportieve bezoekers kunnen in het 25 m lange bad baantjes trekken en daarna op de ligstoelen genieten van het prachtige zicht op de vrije natuur. Kinderen kunnen van de waterglijbaan suizen en er met vriendjes en vriendinnetjes een wedstrijdje van maken wie het snelst is.

Het aantrekkelijke peuterbad in junglestijl is echt iets bijzonders. In het 30° C warme water van het bad en het op 32° C verwarmde het peuterbad is het goed toeven –  een heuse oase voor het hele gezin. Ruime gezamenlijke kleedruimtes, maar ook kleedcabines evenals voorzieningen om de baby te verschonen maken dit zwembad aantrekkelijk voor het hele gezin.

Klik voor meer informatie en actuele openingstijden door via de roze websitebutton.

Op onze Eropuit pagina staan nog veel meer leuke uitjes in de regio!

Waldbad Uelsen

Zum Waldbad 6

49843 Uelsen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Waldbad Uelsen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief