Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenbad Uelsen

Naast het Waldbad heeft Uelsen ook een heel tof binnenbad, met black-hole waterglijbaan!

Op een half uurtje van Oldenzaal vind je in het bos bij Uelsen een mooi zwembad. Buiten kronkelt de feloranje 75 m lange black-hole waterglijbaan langs het gebouw. Ook van binnen maakt het pas in 2011 geopende bad een schone, lichte en zeer moderne indruk. Door de grote panoramaramen met prachtig zicht op de vrije natuur lijkt het zwembad groter en ruimer.

Sportieve bezoekers kunnen in het 25 m lange bad baantjes trekken en daarna op de ligstoelen genieten van het prachtige zicht op de vrije natuur. Kinderen kunnen van de waterglijbaan suizen en er met vriendjes en vriendinnetjes een wedstrijdje van maken wie het snelst is.

Het aantrekkelijke peuterbad in junglestijl is echt iets bijzonders. In het 30° C warme water van het bad en het op 32° C verwarmde het peuterbad is het goed toeven –  een heuse oase voor het hele gezin. Ruime gezamenlijke kleedruimtes, maar ook kleedcabines evenals voorzieningen om de baby te verschonen maken dit zwembad aantrekkelijk voor het hele gezin.

Klik voor meer informatie en actuele openingstijden door via de roze websitebutton.

Op onze Eropuit pagina staan nog veel meer leuke uitjes in de regio!

Waldbad Uelsen

Zum Waldbad 6

49843 Uelsen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Waldbad Uelsen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Zomerbieb Goor: de wereld rond

Gratis meedoen aan leuke spelletjes, opdrachten en activiteiten - in de Bieb en thuis!

Expeditie Twente

Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.

Het Anker Bar & Food

Hét adres voor een leuke dag met lekker eten, vol Twentse gastvrijheid. Met speeltuin en IJssalon.

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

50 dingen die je thuis kunt doen met kids

Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!