Feestje in de kleedkamer
Vier je feest je in de kleedkamer van Heracles Almelo!
Op zoek naar een unieke locatie voor je kinderfeestje? Wat dacht je van de kleedkamer in het Polman Stadion van Heracles Almelo.
Speciaal voor jouw feestje versieren ze de kleedkamer, staat de ranja voor jullie klaar en natuurlijk een cadeautje voor de jarige!
Samen met je gasten eet je een zelf-versierd cakeje en daarna is het natuurlijk tijd om de cadeaus uit te pakken. Je krijgt de hotspots van het stadion te zien bij de rondleiding en daarna mag je zelf speuren door het stadion. Krijg jij hints door via je mobiel (of die van je ouders) en ga je op jacht naar de enveloppen?
Tijdens de speurtocht vind je een schat met lekkernijen. Zo rust je op de tribune even uit en kun je wellicht even kijken naar de training van de spelers van Heracles Almelo.
Met een beetje geluk kun jij ook nog voetballen op het veld en je skills tonen aan je vriend(inn)en. En een traktatie hoort erbij. Daarom gaat iedereen met een goodiebag van Heracles Almelo naar huis.
Een kinderfeestje bij Heracles Almelo duurt 1,5 uur tot 2 uur. Na afloop eten bij de McDonalds (5 minuten loopafstand van het stadion) is optioneel.
Voor meer informatie (of andere kinderfeestjesarrangementen bij Heracles Almelo), klik je via de roze websitebutton door.
Tip: schrijf je in voor onze Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste activiteiten!
Heracles Almelo
Van Riemsdijkplein 1
7606 JZ Almelo
Openingstijden
Alleen te boeken op woensdag- en vrijdagmiddag.Prijs
Per kind: € 10,- maximaal 3 begeleiders gratisToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.