
KidsTour
Vier je feestje met een rondleiding door het Polman Stadion!
Ben je fan van Heracles Almelo? Dan is er niets mooier dan door de gangen van het Polman Stadion te lopen!
Je wordt ontvangen door één van de rondleiders, die een informatieve kinderrondleiding door het stadion geeft. Dan volgt de spannende Heraclesquiz met wat te drinken en een koekje.
Als het veld beschikbaar is, kunnen de kinderen nog even op het veld spelen. Na afloop krijg je de enige echte Heracles Almelo goodybag mee.
Optioneel: eten bij McDonald’s! De extra kosten zijn € 3,30 per persoon.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: neem eens een kijkje in onze Uitagenda voor de leukste activiteiten bij jou in de buurt!
Heracles Almelo
Van Riemsdijkplein 1
7606 JZ Almelo
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 8,50 per kind
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! De zomereditie van de Twentse hotspotgids is er weer! Vol met de leukste tips, handig om te bewaren & mee te nemen. Compleet met plattegrond. Waar gaan jullie allemaal heen deze vakantie?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!