Kinderfeestje in het museum
Wordt het een ridderfeestje, prinsen/prinsessenfeestje, creatief feestje of high tea feestje?
Wat is er nou leuker dan je verjaardag vieren in het museum? Ruim 2,5 uur worden jij en je vriendinnetjes vermaakt op een super gezellig partijtje!
Combineer een creatieve activiteit met een kinderrondleiding door het Museum Oldenzaal (voorheen het Palthe Huis). Verkleed je als echte deftige dame of heer van vroeger en ga op zoek naar de gouden haarspeld van Gulia. Mogelijkheden genoeg op deze bijzondere locatie!
Klik door via de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: kijk verder op de site voor nog veel meer kinderfeestjes!
Museum Oldenzaal
Marktstraat 13
7571 ED Oldenzaal
Openingstijden
In overleg (duur feestje 2,5 - 3 uur)Prijs
vanaf €7,50 per kind
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Kinderfeestje Ponystal Banjer
Hou je van pony’s en wil je het beste kinderfeestje geven? Vier het dan bij Ponystal Banjer!
De Kookzolder
Coole kooklessen, toffe baklessen en de állerleukste kinderfeestjes bij De Kookzolder.
Feest bij Morskieft!
Kinderfeest met heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!