Schatzoeken!
Op pad met een tablet en een metaaldetector. De opdracht: 'De schat van het Lutterzand' vinden!
De zoektocht begint bij Paviljoen Lutterzand. Aan de hand van de informatie op een tablet gaan de kids op pad. Maar niet voordat een band om het hoofd is gedaan om de speurtocht als een echte piraat te beginnen!
Langs de route zijn dertien paaltjes geplaatst, voorzien van een code, die met tablet kan worden gescand. De kinderen moeten hiermee een vraag beantwoorden. Alle vragen goed? Dan komt de Schatkaart in beeld en kan de schat gezocht worden met behulp van de metaaldetector.
Hebben de kids de ‘schat’ gevonden dan kunnen ze zich nog even uitleven in de speeltuin.
Inhoud kinderfeestje:
- schatgraven
- ranja
- frituurmix met frietjes
- schatkistijsje
Tip: je kunt het schatgraven ook met je gezin doen! Kijk voor meer informatie op de website van Paviljoen Lutterzand, via de roze button.
Voor meer coole kinderfeestjes klik je door naar onze categorie Kinderfeestjes!
Paviljoen 't Lutterzand
Lutterzandweg 12
7587 LH De Lutte
Openingstijden
Reserveren in overleg.
Prijs
€11,- per kindToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Bioscoop feestje!
Gezellig met vriendjes en vriendinnetjes naar de film? Ga dan naar Kinepolis Enschede!
De Kookzolder
Coole kooklessen, toffe baklessen en de állerleukste kinderfeestjes bij De Kookzolder.
Feest bij Morskieft!
Kinderfeest met heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!