Schatzoeken!
Op pad met een tablet en een metaaldetector. De opdracht: 'De schat van het Lutterzand' vinden!
De zoektocht begint bij Paviljoen Lutterzand. Aan de hand van de informatie op een tablet gaan de kids op pad. Maar niet voordat een band om het hoofd is gedaan om de speurtocht als een echte piraat te beginnen!
Langs de route zijn dertien paaltjes geplaatst, voorzien van een code, die met tablet kan worden gescand. De kinderen moeten hiermee een vraag beantwoorden. Alle vragen goed? Dan komt de Schatkaart in beeld en kan de schat gezocht worden met behulp van de metaaldetector.
Hebben de kids de ‘schat’ gevonden dan kunnen ze zich nog even uitleven in de speeltuin.
Inhoud kinderfeestje:
- schatgraven
- ranja
- frituurmix met frietjes
- schatkistijsje
Tip: je kunt het schatgraven ook met je gezin doen! Kijk voor meer informatie op de website van Paviljoen Lutterzand, via de roze button.
Voor meer coole kinderfeestjes klik je door naar onze categorie Kinderfeestjes!
Paviljoen 't Lutterzand
Lutterzandweg 12
7587 LH De Lutte
Openingstijden
Reserveren in overleg.
Prijs
€11,- per kindToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!