Snowise Kinderfeestje
Ga met je feestje skiën en op de trampoline springen bij Snowise Sports!
Wat is er nu leuker om met je kinderfeestje met al je vriendjes en vriendinnetjes te gaan skiën of snowboarden. Dat kan bij SnowiseSports in Deurningen. Voor en na het skiën of boarden even lekker op de trampolines spelen en na afloop wordt iedereen een pro met een echt SnoBewise!
Het tarief is €125,- per uur voor 6-9 kids, op afspraak inclusief materiaal, instructeur en ranja voor de kids en koffie/thee voor begeleiders.
Wanneer je met meer dan 9 kinderen komt, dan reserveer je de baan een half uur langer. Wil jij meer informatie of een les boeken? Kijk dan op de website via de roze button!
Meer leuke kinderfeestje vind je in onze categorie Kinderfeestjes!
SnowiseSports
Deurningerstraat 22
7561 PK Deurningen
Openingstijden
Op afspraakPrijs
€125 voor 6-9 kinderen, 1 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.