Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierentuin feestje

Je kinderfeestje vieren in de dierentuin omringd door jouw lievelingsdieren!

Je kunt ze van heel dichtbij bekijken, en ook zelf voeren. Geen taart natuurlijk, die is alleen voor de feestvierders. Er is hier een hoop te beleven. Natuurlijk alle dieren bekijken. Maar ook toekijken hoe het voedsel van de dieren bereidt wordt in de nieuwe voerkeuken. Spelen in de binnenspeeltuin. Dan spelen in de buitenspeeltuin. Rondneuzen in het historische dorpje. En natuurlijk wat snacken in het restaurant!

Kinderfeestje
Begin met een rondleiding door de dierentuin. Daarna spelen in speeltuin ‘Max Avonturenland’. En in je eigen boomhut een heerlijk feestmenu eten.Je kunt kiezen uit één van vier heerlijke verjaardagsmenu’s. Klik op de roze button om te ontdekken wat er allemaal nog meer mogelijk is.

In de dierentuin worden veel leuke activiteiten georganiseerd. Kijk maar eens op onze Uitagenda!

Tierpark Nordhorn

Heseper Weg 110

48531 Nordhorn

Openingstijden

De dierentuin is het gehele jaar, alle dagen open:

In het zomerseizoen (15-03 t/m 31-10):
Ma - Zo 9.00 tot 19:00 uur (tot 18:00 kun je er nog in)

In het winterseizoen (01-11 t/m 14-03):
Ma - Zo 9:00 uur tot 17:00 uur

Je kunt contact opnemen met de dierentuin (via de roze button) voor de beschikbare data voor jouw kinderfeestje.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Tierpark Nordhorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x herfst activiteiten om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje en rode bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!